MAZDA CX-30

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Новий вимір вишуканості

Перший кросовер 7го покоління автомобілів Mazda — новий Mazda CX-30. Компактний SUV з бездоганними пропорціями, просторий та унікальний в усіх аспектах.

Елегантний і сміливий у своєму дизайні. Майстерно виконаний та вишуканий. Ідеально збалансований і динамічний. Тихий та комфортний.

Новий Mazda CX-30 задає нові стандарти у сегменті міських кросоверів.

Дизайн нового покоління

Новий Mazda CX-30 демонструє еволюцію дизайну КODO, яка зберігає його енергію, але тепер орієнтується на більшу зрілість стилю за допомогою елегантності та простоти мінімалістичної естетики, натхненної традиціями японського мистецтва.

Смілива міць кросовера поєднується в цьому автомобілі з довершеною красою, що відображає гру світла й тіні на кузові залежно від часу доби, сезону та навколишніх краєвидів.

Розкіш мати простір

Бездоганність ергономіки у використанні простору ніде так не відчувається, як у салоні. Завдяки ідеально продуманому розміщенню приладів керування, місце водія залишається в центрі уваги, але при цьому в салоні вільно й просторо всім пасажирам.

Деталі інтер’єру та високоякісні матеріали тішать кожної хвилини за кермом. Від ідеальної форми сидінь до кутів вікон та вентиляційних отворів — у цьому салоні немає нічого випадкового. А ще він пропонує достатньо багажного простору — до 430* літрів.

*422 л на комплектації Premium через оснащення стереосистемою Bose®.

Передові технології

Кожна технологія в новому Mazda CX-30 була сконструйована так, щоб надавати водієві впевненість та легкість керування, при цьому допомагаючи йому отримувати більше задоволення від кожної поїздки.

Неперевершений кольоровий проекційний дисплей надає найнеобхіднішу інформацію в полі зору водія, не відволікаючи при цьому від дороги, що робить керування ще більш невимушеним.

Нова мультимедійна система MZD Connect® з новим широкоформатним дисплеєм 8,8” з функцією розділеного екрану та підтримкою додатків Apple CarPlay® та Android® Auto у всіх комплектаціях — ще вищий рівень комунікації.

® — Знак для товарів і послуг, що належить відповідному власнику

Баланс звучання і тиші

Впускати саме правильний об’єм звуків і приглушувати шуми, які відволікають, — ось основа підходу до звукоізоляції компанії Mazda. В салоні CX-30 вібрації знижено, а звукопоглинаючі матеріали ефективно приглушують шум, що надходить ззовні. Цей підхід надає основу для отримання задоволення від атмосфери в салоні.

Провівши значні дослідження, інженери Mazda вирахували просторові ефекти, затримку та відбивання звуків, щоб визначити оптимальне розміщення та калібрацію динаміків. Новий CX-30 пропонує преміальну аудіосистему на 12 динаміків від Bose® з технологією BassMatch для глибшого, вражаючого звучання, що стане бездоганним супроводом для ваших мандрівок.

® Знак для товарів і послуг, що належить відповідному власнику.

Шедевр інженерної думки

Від двигуна до шасі, трансмісії й решти вузлів автомобіля, ми сконструювали кожен аспект наших автомобілів так, щоб вони працювали в гармонії з вами за допомогою підходу, який ми називаємо технологією Skyactiv®, включно з 2.0-літровим двигуном Skyactiv®-G потужністю 150 к.с. Плавне прискорення, захоплива динаміка керування та здатність здолати будь-які дороги — у ваших руках.

А нові крісла роблять час у дорозі ще приємнішим: завдяки своїй формі вони допомагають вам тримавати спину прямою і зберігати природній вигин хребта. В роботі підвіски враховано те, як від природи рухається людське тіло, тож вона балансує цей аспект із рухом автомобіля, забезпечуючи вражаючу керованість і комфорт.

® Знак для товарів і послуг, що належить відповідному власнику.

Впевненість тоді, коли вона найбільше потрібна

Оснащений системою повного приводу i-Activ AWD®, Mazda CX-30 допомагає вам почуватись впевнено за будь-яких дорожніх та погодних умов: і в сніг, і в дощ, і на сухих дорогах.

Ця інноваційна технологія застосовує найсучасніше моделювання роботи автомобіля в режимі реального часу, щоб допомогти передбачити втрату зчеплення коліс із дорогою та передати крутний момент на ті колеса, які можуть якнайкраще ним скористатися. Допомагаючи вашому автомобілю не втратити зчеплення з дорогою, а вам — свою впевненість.

Хай куди заведуть вас шляхи, система G-Vectoring Control Plus завжди працює для вас. Здійснюючи легке корегування крутного моменту двигуна та гальмівного тиску, ця інноваційна технологія додає керуванню відчуття природності, впевненості та інтуїтивності. Результатом стає невимушений зв’язок між автомобілем та водієм, щоб ви завжди були готові до того, що чекає на вас попереду.

® Знак для товарів і послуг, що належить відповідному власнику.

Безпека без компромісів

Найновіші засоби проактивної безпеки, що повідомляють вам про перешкоди на дорозі та допомагають уникнути зіткнень (або пом’якшити їхні наслідки) — таким є основний задум комплексу систем i-Activsense®.

Цей набір інтелектуальних засобів безпеки включає систему контролю «сліпих» зон (BSM)* та систему попередження про автомобілі, що рухаються в поперечному напрямку при русі вперед та назад (RCTA+ FCTA)*, адаптивний круїзконтроль* з функцією Stop&Go та систему попередження про зміну встановленої дистанції та швидкості між автомобілями (DSA)*, cистему попередження про виїзд з полоси руху (LDWS)* та систему контролю положення авто щодо дорожної розмітки (LKA)*, а також комплекс систем безпечного гальмування при русі вперед та назад з функцією розпізнавання пішоходів та велосипедистів (SBS, SBS R, SBS RC)*, та інші.

Всі ці системи допомагають вам покращити оглядовість та обізнаність із ситуацією на дорозі. На перший погляд непомітні асистенти додають вам впевненості за кермом за будь-яких умов.

® Знак для товарів і послуг, що належить відповідному власнику.
* Оснащення залежить від комплектації.

Шосте чуття вашого автомобіля

Mazda CX-30 пропонує вам низку систем, призначених зробити водіння по-справжньому невимушеним: система камер кругового огляду 360°* для покращеної видимості під час маневрів на низькій швидкості; систему зменшення навантаження водія при русі в інтенсивному потоці (CTS)*, яка допомагає з роботою акселератора, гальма та керма в разі затору; систему контролю втоми водія (DAA+DM)*, що застосовує інфрачервону камеру, щоб вчасно помітити сонливість водія і застерегти його в разі потреби; також передні та задні паркувальні датчики, які допомагають вам паркуватися без зайвого клопоту.

* Оснащення залежить від комплектації

Новий колір кузова Platinum Quartz

Поєднуючи суворість металу з блискучою гладкістю поверхонь, новий Platinum Quartz змінює колір залежно від освітлення, підкреслюючи неперевершені форми.

Всього для Mazda CX-30 запропоновані вісім кольорів кузова без жодних доплат.

Оберіть колір, який уособлює вашу індивідуальність.

Soul Red Crystal
Polymetal Gray
Snowflake White Pearl
Machine Gray
Platinum Quartz
Deep Crystal Blue
Jet Black
Sonic Silver

На зв`язку

Дізнайтеся більше про комплектації у прайс-листі.

  • СОЦМЕРЕЖІ: