MAZDA CX-5

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

ЗРІЛА ЗОВНІШНІСТЬ, ЕЛЕГАНТНА ФОРМА ТА ВИСОКА ЯКІСТЬ

Зовні та всередині оновлена Mazda CX-5 пропонує якість та вишуканість. Вирізняйтесь на дорозі завдяки продуманому, елегантному та витонченому дизайну екстер’єру.

Рестайлінгова Mazda CX-5 2022 року також побудована на оновленій платформі Skyactiv-Vehicle Mazda із досконалішою підвіскою, що значно зменшить рівень шуму та вібрацій у салоні.

Динаміку керування було покращено завдяки підвищеній жорсткості кузова, перегляду систем кермування й гальмування, вищій аеродинамічній ефективності.

* Оснащення залежить від комплектації

Mazda CX-5

Тут можемо розбавити червоні фоточки іншим кольором)

ЕВОЛЮЦІЯ ДИЗАЙНУ KODO

Оновлена Mazda CX-5 виводить унікальну концепцію дизайну «KODO – душа руху» на новий рівень, наділяючи цей автомобіль Mazda яскравою та динамічною індивідуальністю, яку гідно оцінять досвідчені водії кросоверів.

Окрім ще більш виразного фірмового дизайну фронтальної частини, вдосконалення зовнішнього вигляду CX-5 дозволили надати їй просту, але сміливу, зрілу та елегантну форму з мінімальними акцентами на прямих лініях та об’ємними рельєфами, що підкреслюють гру світла та тіні на кузові.

SOUL RED CRYSTAL

Завдяки вдосконаленим характеристикам популярної фарби Soul Red – приблизно на 20% яскравіший та майже на 50% більш насичений колір – фарба Soul Red Crystal для автомобілів Mazda робить покриття кузова надзвичайно виразним, підкреслюючи красу та якість динамічних форм у стилі KODO.

Soul Red Crystal і надалі використовує тришарове покриття – відбиваючий шар, напівпрозорий шар та верхній прозорий шар, – але при цьому демонструє значний крок вперед в технології фарбування TAKUMI-NURI, розробленої Mazda.

Новий фірмовий колір Zircon Sand також особливо підкреслює гру світла та тіні, підкреслюючи неперевершенні форми кузова Mazda CX-5.

Обирайте колір, що подобається саме вам без жодних доплат.

СТВОРЕНІ НАДИХАТИ

Найсвіжіші технології Mazda створені надихати. Кольоровий проекційний дисплей* дозволяє зосереджуватися на дорозі, проектуючи важливі дані – поточну швидкість та дані про обмеження швидкісного режиму – просто на лобове скло.

Топові комплектації також пропонують 7-дюймовий кольоровий TFT дисплей*, розміщений в центральній частині щитка приладів, роблячи доступ до інформації винятково легким.

* Оснащення залежить від комплектації

ІНТЕР’ЄР

Орієнтований на водія салон – еволюція комфорту, якості та дизайну, центром якого є людина. Покращена функціональність – в тому числі електропривод дверей багажного відділення, система автоматичного складання зовнішніх дзеркал та проекційний дисплей поточної інформації про рух*.

Новий дизайн передніх та задніх сидінь з покращеною підтримкою, збільшеним рівнем комфорту, вентиляцією передніх сидінь*, підігрівом задніх* сидінь та регулюванням нахилу їхніх спинок*. Кермо нового покоління з функцією підігріву та покращена оглядовість.

* Оснащення залежить від комплектації

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА ДЛЯ СМАРТФОНА

У піддоні центральної консолі є бездротовий зарядний пристрій, завдяки якому можна зарядити смартфони та інші пристрої, розміщені на ньому, коли двигун працює.

*Оснащення залежить від комплектації

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПРИВОД ДВЕРІ БАГАЖНИКА HANDS FREE*

Піднесіть ногу під датчик, що розташований під заднім бампером. Це дозволить вам відкрити та закрити двері багажника з електроприводом, коли у вас зайняті руки або коли ви не хочете торкатися до кришки багажника, бо вона мокра або брудна.

*Оснащення залежить від комплектації

ЕКОНОМІЧНІ ДВИГУНИ SKYACTIV

Не важливо, який двигун ви обираєте для себе – бензинові двигуни SKYACTIV-G 2.0 л. потужністю 150 к.с. чи 2.5 л. потужністю 194 к.с. з функцією вимикання циліндрів – економія витрати пального та миттєве прискорення забезпечено.

Нова система Mi-Drive з режимом бездоріжжя для повнопривідних версій покращує динаміку керування та ходові характеристики у різних умовах. А, отже, робить кожну подорож безпечнішою.

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ i-ACTIVSENSE

Розроблену в контексті філософії проактивної безпеки Mazda, CX-5 оснащено вдосконаленим та розширеним комплексом сучасних та інноваційних технологій безпеки, які забезпечують найвищий рівень безпеки автомобіля у своєму класі. Використання спрямованої вперед камери (FSC) у поєднанні із переднім радарним датчиком розширило можливості технологій Mazda i-ACTIVSENSE.

Легкосплавні диски

*Оснащення залежить від комплектації

Всього для Mazda CX-5 запропоновані дев'ять кольорів кузова без жодних доплат.

Оберіть колір, який уособлює вашу індивідуальність.

Soul Red Crystal
Machine Gray
Rhodium White
Eternal Blue
Sonic Silver
Deep Crystal Blue
Jet Black
Zircon Sand
Polymetal Gray

НА ЗВ`ЯЗКУ

Дізнайтеся більше про комплектації у прайс-листі.

  • СОЦМЕРЕЖІ: