Акції сервісу

Акції сервісу Mazda на Грушевського

СЕРВІСНА АКЦІЯ для постгарантійних автомобілів Mazda «ВЕСНА 2024»
Знижки до 30% на запасні частини та роботи!
Ціни на оригінальні запчастини для авто Mazda попередніх поколінь знижені!
Спеціально для власників автомобілів Mazda попередніх поколінь, віком від трьох років, до 30 червня 2024 р. в офіційній мережі дилерів Mazda в Україні діють спеціальні ціни на оригінальні запасні частини та аксесуари.
Підготуйте авто до зими
Ваша безпека завжди в центрі нашої уваги, тому ми підготували для Вас спецпропозицію від офіційного сервісу MAZDA на Грушевського з вигодою до 30%!
СЕЗОННА ПЕРЕВІРКА «ВЕСНА 2023»
АКЦІЮ ПОДОВЖЕНО ДО 31 ЛИПНЯ 2023 РОКУ*! Сервісний центр Мазда на Грушевського запрошує перевірити Ваш автомобіль Mazda на спеціалізованому обладнанні з висококласними фахівцями за фіксованою ціною 540 гривень та отримати знижку 10% на роботи по ремонту*.
Ціни на оригінальні запчастини для авто Mazda попередніх поколінь знижені!
Спеціально для власників автомобілів Mazda попередніх поколінь, віком від трьох років, до 30 червня 2023 р. в офіційній мережі дилерів Mazda в Україні діють спеціальні ціни на оригінальні запасні частини та аксесуари.
Акційна пропозиція для нових клієнтів «ПЕРШИЙ»
Знижка на перше обслуговування* до - 25%
Знижка на обслуговування системи кондиціювання – 20%
З 5 червня до 30 липня Ви маєте можливість підготувати свій автомобіль до літнього сезону і замовити професійну діагностику та антибактеріальну чистку кондиціонера зі знижкою.