I-ACTIVSENSE
БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ З СИСТЕМАМИ БЕЗПЕКИ MAZDA І-ACTIVSENSE

Безпека водія та всіх пасажирів завжди була та буде головним пріоритетом Mazda. Технології i-ACTIVSENSE* пропонують повний пакет інноваційних систем безпеки, які націлені на мінімізацію ризику дорожніх пригод, захист, безпеку та комфорт водія та всіх пасажирів, незалежно від того чи їдете ви міськими вулицями, чи подорожуєте по трасі.

*Оснащення залежить від комплектації
МАНЕВРИ
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ «СЛІПИХ ЗОН» (BSM)*
Передова система контролю «сліпих» зон застосовує радіолокаційні сенсори, щоб виявити об’єкти у «сліпих» зонах ліворуч і праворуч, а тоді застерігає водія за допомогою світлового індикатора у дзеркалі з відповідного боку. Якщо водій вмикає сигнал зміни смуги руху, коли на ній є перешкода, індикатор починає блимати та лунає звукове попередження.

*Оснащення залежить від комплектації
ГАЛЬМА
СИСТЕМА БЕЗПЕЧНОГО ГАЛЬМУВАННЯ В МІСТІ (SCBS)*
Під час руху в місті трапляються неочікувані небезпечні ситуації та перешкоди. Щоб допомогти уникнути зіткнення чи зменшити тяжкість його наслідків. Коли автомобіль рухається зі швидкістю 4-80 км/год, ця інтуїтивна система виявляє перешкоди попереду і готує автомобіль, пересуваючи гальмівні колодки ближче до дисків. Якщо водій не вживає ніяких заходів, система автоматично застосовує гальма.

*Оснащення залежить від комплектації
РУХ ЗАДНІМ ХОДОМ
СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОПЕРЕЧНИЙ РУХ ЗЗАДУ (RCTA)*
Система RTCA контролює простір навколо автомобіля під час руху заднім ходом, попереджаючи водія про виявлення автомобілів, що наближаються в поперечному напрямку.

*Оснащення залежить від комплектації
ПАРКУВАННЯ
ЛЕГКО ТА ПРОСТО
Інноваційні технології Mazda i-ACTIVESENSE* забезпечують вам всебічний захист. Широкий пакет систем безпеки ідеально підходить для маневрів під час заїзду та виїзду з паркувального майданчику чи виїзду на проїзджу частину. Також інтуїтивна система розпізнає пішоходів та велосипедистів, захищаючи не тільки водія, а й інших учасників дорожнього руху.

*Оснащення залежить від комплектації
МАНЕВРИ
ГАЛЬМА
РУХ ЗАДНІМ ХОДОМ
ПАРКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ I-ACTIVSENSE

Коли автомобіль — це затишний куточок у метушливому світі, керувати куди приємніше. Інноваційна система i-ACTIVSENSE* застосовує такі передові технології, як лазери та радар, щоб буквально забезпечити вас шостим чуттям, допомагаючи уникнути небезпек на дорозі. Іншими словами, Mazda допомагає зосередитися на найважливішому — драйві!

*Оснащення залежить від комплектації
ПЕРЕШКОДА
СИСТЕМА БЕЗПЕЧНОГО ГАЛЬМУВАННЯ В МІСТІ (SCBS)
Система SCBS розпізнає не тільки транспортні засоби, а й пішоходів. Система безпечного гальмування у місті використовує вдосконалену вбудовану камеру, яка розпізнає перешкоди та інші потенційні загрози на дорозі під час руху та інформує водія.

*Оснащення залежить від комплектації
ПІШОХОДИ
ВИЗНАЧЕННЯ БЕЗПЕЧНОЇ ДИСТАНЦІЇ
Під час руху система контролює та перевіряє швидкість та відстань до інших учасників дорожнього руху – автомобілів або пішоходів. При виявленні загрози зіткнення, система готує гальма до негайної аварійної зупинки, або автоматично гальмує на низьких швидкостях.

*Оснащення залежить від комплектації
ПЕРЕШКОДА
ПІШОХОДИ
СИСТЕМА БЕЗПЕЧНОГО ГАЛЬМУВАННЯ В МІСТІ (SCBS)
Mazda прагне допомогти водієві швидше реагувати на небезпеку та перешкоди на дорозі.
СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ВИЇЗД З ПОЛОСИ РУХУ (LDWS)
Система LDWS надає звукове попередження, якщо автомобіль наближається до виїзду зі своєї смуги руху...
АДАПТИВНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ (ALH)
У пошуках рішень для ідеальної видимості під час руху у нічний час кількість сегментів, з яких складаються модулі світлодіодних фар, збільшено.
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПОЛОЖЕННЯ АВТО ЩОДО ДОРОЖНЬОЇ РОЗМІТКИ (LKA)
Спрямована вперед камера зчитує дорожню розмітку і допомагає водієві утримувати автомобіль у смузі руху.
ЗАХИСТ ЯК ЗОВНІ ТАК І ЗСЕРЕДИНИ
Mazda дбає про безпеку водія та пасажирів не тільки з зовні, але й зсередини автомобіля. SKYACTIV-BODY Mazda має інноваційну кільцеву структуру, яка поглинає енергію удару у випадку аварії. Також автомобілі оснащені ременями безпеки з натягувачами та обмежувачами навантаження, педаллю гальма, яка не рухається в разі лобового зіткнення в бік ніг водія, системами подушок безпеки та іншими функціями безпеки, призначеними для мінімізації наслідків зіткнення.
5 ЗІРОК БЕЗПЕКИ У РЕЙТИНГУ EURO NCAP
Mazda6 успішно пройшла випробовування Euro NCAP та отримала найвищу оцінку – 5 зірок в останній серії тестів. Ключем до успіху Mazda стало збільшення жорсткості полегшеного кузова SKYACTIV-BODY та розширений пакет передових технологій безпеки i-ACTIVSENSE. Наш набір систем проактивної безпеки i-ACTIVSENSE забезпечує вам повну впевненість у кожній подорожі.