Відкрито передзамовлення
Новий кросовер Mazda CX-60
Залишити заявку
Абсолютно новий кросовер Mazda CX-60
Нова Mazda CX-60 — яскраве уособлення всього того, що компанія вкладала у власну ДНК протягом попередніх 100 років.

Винятковість Mazda CX-60 помітна у всьому — від витонченої стилістики екстер’єру та інтер’єру до найвищої японської майстерності, що відчувається у кожній деталі, від численних технологічних інновацій до надзвичайних можливостей персоналізації.

Познайомтеся з вишуканою елегантністю, що бере свій початок у наших японських традиціях.

Познайомтесь з новим преміальним флагманом Mazda!
Нове покоління дизайну
Вражаюча сила динамічного стилю нової Mazda CX-60 передає інтелектуальність та елегантність найновіших розробок філософії дизайну Kodo «Soul of Motion», що поєднуються з міцністю статури SUV класичної компоновки.
Новий потужний двигун
Новий шестициліндровий турбований бензиновий двигун SKYACTIV-G об'ємом 3,3 літра (284 к. с.) – це найпотужніший силовий агрегат Mazda, який гарантує ідеальний баланс неперевершеної динаміки навіть на високих швидкостях та відмінної паливної ефективності.
Також нова Mazda CX-60 буде доступна з бензиновим двигуном об’ємом 2,5 л. потужністю 192 к.с.
Новий вимір комфорту
Нова Mazda CX-60 є уособленням технологій, орієнтованих на людину. Вони були переосмислені та вдосконалені, аби покращити досвід водіння Jinba-Ittai та найліпше задовольняти індивідуальні потреби водія.
ВИСОКОЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ САЛОНУ
Детально продуманий інтер’єр Mazda CX-60 – це оазис спокою, наповнений деталями ручної роботи.

Наші дизайнери вибрали високоякісні матеріали, щоб створити спокійну, елегантну і витончену атмосферу салону, у якому кожен елемент має своє призначення. Тут немає нічого зайвого.

Результат – стильний салон, в якому комфортно почуваються як водій, так і пасажири.

ТЕХНОЛОГІЇ ОРІЄНТОВАНІ НА ВОДІЯ

Mi-DRIVE
Mi-Drive – це нова система Mazda, яка пропонує водієві обирати між режимами водіння: звичайний, спортивний, бездоріжжя або буксирування. Ці режими оптимізують зчеплення, тягу, продуктивність, керованість і безпеку, щоб ви могли почуватись впевнено на будь-якому шляху: в місті, на шосе або ґрунтових дорогах.
8-ступенева автоматична трансмісія
Нова 8-ступенева автоматична трансмісія забезпечує краще прискорення і менше шкідливих викидів. А перемикання передач відбувається швидко і плавно, що гарантує максимальний комфорт.
Персоналізація
Нова система персоналізації з розпізнаванням обличчя та функцією пам’яті ідентифікує вас і автоматично встановлює оптимальне положення водія, включаючи налаштування сидіння, розташування керма, проекційного дисплея та зовнішніх дзеркал. А окрім того налаштування звукової системи, кондиціонеру та інших параметрів з 250 раніше введених уподобань.
5 ЗІРОК У ТЕСТАХ EURO NCAP
Абсолютно нова Mazda CX-60 отримала найвищу оцінку в п’ять зірок безпеки від Euro NCAP. Рейтинг базується на результатах незалежних суворих краш-тестів і ретельного аналізу систем допомоги водієві, пасивної безпеки та передових технологій активної безпеки.
ОНОВЛЕНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ 360°
Нова Mazda CX-60 отримала система кругового огляду 360° наступного покоління з розширеним полем огляду на низьких швидкостях. Чотири зовнішні камери забезпечують чіткий огляд простору спереду, ззаду та з боків автомобіля, що робить маневрування та паркування безпечним та простим.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА БЕЗПЕЧНОГО ГАЛЬМУВАННЯ (SBS)
Система безпечного гальмування постійно контролює вашу швидкість та відстань до автомобіля попереду за допомогою радару. Якщо система виявляє ризик зіткнення, вона готує гальмівну систему і, за необхідності, автоматично гальмує, щоб запобігти аварії або зменшити можливі пошкодження.
АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ
Радар системи адаптивного круїз-контролю оцінює відносну швидкість і відстань до автомобіля попереду і допомагає водієві гальмувати в екстреній ситуації, роблячи тривалі поїздки більш легкими і приємними.
Оберіть колір
  • Rhodium White (51K)
  • Jet Black (41W)
  • Deep Crystal Blue (42M)
  • Sonic Silver (45P)
  • Machine Gray (46G)
  • Soul Red Crystal (46V)
  • Platinum Quartz (47S)
Натисніть та прокрутіть
ІНТЕР'ЄР
  • Чорна комбінована шкіра
  • Шкіра Nappa чорного кольору
Натисніть та прокрутіть

Замовте Абсолютно нову Mazda CX-60
у найближчого дилера

Стати власником Mazda CX-60 дуже легко.

Просто заповніть форму нижче і отримайте можливість стати власником потужного нового кросовера Mazda CX-60!

Оберіть ваш автомобіль
Оберіть комплектацію, що вас цікавить.
*Поле, обов'язкове для заповнення
Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля, відмічені *
Відправити Відправити